MOR ELMA YAYINCILIK, tüm Türkiye’ye ürün satışı gerçekleştirmektedir. Taşıma prosedüründeki çözüm ortağı Sürat Kargo‘dur. MOR ELMA, ürünlerin son kullanıcıya kusursuz şekilde ulaştırılmasından sorumludur.

Kargo teslimi esnasında ürünün kontrol edilmesi gerekmektedir. Ürün ambalajında veya üründe herhangi bir hasar oluşmuş ise kargo yetkilisine tutanak tutturulması ve firmamız ile iletişime geçilmesi hâlinde ürün değiştirilecek; aksi takdirde kargo yetkilisi teslim alanından ayrıldığından ürün hasarından şirketimiz sorumlu olmayacaktır.

Ürün stokta belirtildiği zaman aralığında size teslim edilir. Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak teslimat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda size iletilen kargo takip numarasından ürününüzün teslimatıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Sipariş verilen bir ürün müşteriye ulaştığında, üründe herhangi bir kusur olmamasına rağmen iptal edilmesi ya da iade edilmesi hâlinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.