İndirim!

Evde Kal Türkiye – 2

Evde Kal Türkiye!
Sen evde kal diye biz sana geliyoruz! Kitap isimlerinin üstüne tıklayarak kitap hakkında bilgi alabilirsiniz. Paket içerisindeki kitaplar:

Bi Acayip Matematik 1 (Aktivite Kitabı)
Bi Acayip Matematik 2 (Aktivite Kitabı)
Bi’ Acayip Tatil 2(Aktivite Kitabı)
Fil Fibi Kurbağa Viki – Zarife Üspolat (Masal kitabı)

Dalgıç Bir Kuş – Özlem Yavaş Çaylı (Masal Kitabı)
Pıtır Arı – Zarife Üspolat (Masal kitabı)

350.00 

Stok kodu: MEY0902201003 Kategoriler:
Yaş

4, 5, 6, Okul Öncesi Öğrencileri

Yayıncı

Mor Elma Yayıncılık

Bİ' ACAYİP MATEMATİK

Bi Acayip Matematik kitapları ile çocuğunuz tüm temel matematik becerilerini kazanacak, hem eğlenecek hem de öğrenecek!
Kitapta; ritmik sayma, sabit sayı ilkesi, çoklu sayma, miktar değişmezliği, soyutlama, örüntüler, sınıflandırma, karşılaştırma, ilave etme, geri sayma, nesne sayma, ayırma ve atma vb. birçok temel becerilerin çalışabileceği sayfalar bulunmaktadır.

Bi Acayip Matematik; eğlenceli hareketli sayfalar, çıkartma sayfaları, ödül yıldız çıkartmaları, kazı-öğren sayfaları gibi farklı aktivitelerle eğlenceli hâle getirildi.

Kitap için App Store ve Google Play’de uygulamamız bulunmaktadır. Bu uygulama ile hareketli sayfalara ve cevap anahtarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kitabın arkasındaki karekodları okutmanız yeterlidir.

Kitabımız akıllı tahtalara uygun şekilde hazırlanmıştır. Ürünü satın aldıktan sonra; Hesabım -> İndirmeler sayfasından, akıllı tahtalara uygun PDF dosyasını indirebilirsiniz.

Bİ' ACAYİP TATİL

Çocuğunuz hem öğrenecek hem de eğlenecek!
Okul öncesi öğrencileri için eğlenceli ve bol aktiviteli tatil kitabı! İçerisinde; birçok kavram ile zenginleştirilmiş, boyama, çizme ve eşleştirme çalışmaları bulunmaktadır.

PITIR ARI

Okul öncesi dönemde var olan zamanla kaybolan bir duygudur merak etmek. Çünkü merak etmek soru sormayı gerektirir. Sorulara cevap bulamayan veya sorularına sert tepkiler alan çocuklar soru sormaktan vazgeçerler. Olduğu gibi kabul etmeye başlarlar. Merak etmeyi, soru sormayı unuturlar. Ve bir süre sonra kalıplara girmiş çocuklar görürüz karşımızda. Oysa çocuklardan problem çözmesini isteriz.

FİL FİBİ KURBAĞA VİKİ

Benlik gelişimi çocukluk yıllarında başlar ve kişiliğin çatısının kapanmasına kadar devam eder. Olumlu benlik gelişimi için olumlu beden algısı şarttır. Erken dönemlerde olumlu beden algısının gelişmesi için ailenin ve eğitimcilerin rolü fazladır. Bu hikayede beden algısı ve etkileri işlenmiştir.

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

“Evde Kal Türkiye – 2” için ilk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Avantajlı!

İndirim!

Evde Kal Türkiye – 3

460.00