İndirim!

Evde Kal Türkiye – 1

Evde Kal Türkiye!
Sen evde kal diye biz sana geliyoruz! Kitap isimlerinin üstüne tıklayarak kitap hakkında bilgi alabilirsiniz. Paket içerisindeki kitaplar:

Bi Acayip Matematik 1 (Aktivite Kitabı)
Yenidünya Ağacı – Özlem Yavaş Çaylı (Masal Kitabı)
Kaplumbağa Teri – Zarife Üspolat (Masal kitabı)
Panik Anı – Zarife Üspolat (Masal Kitabı)

150.00 

Stok kodu: MEY0902201002 Kategoriler:
Yaş

4, 5, 6, Okul Öncesi Öğrencileri

Yayıncı

Mor Elma Yayıncılık

Bİ' ACAYİP MATEMATİK

Bi Acayip Matematik kitapları ile çocuğunuz tüm temel matematik becerilerini kazanacak, hem eğlenecek hem de öğrenecek!
Kitapta; ritmik sayma, sabit sayı ilkesi, çoklu sayma, miktar değişmezliği, soyutlama, örüntüler, sınıflandırma, karşılaştırma, ilave etme, geri sayma, nesne sayma, ayırma ve atma vb. birçok temel becerilerin çalışabileceği sayfalar bulunmaktadır.

Bi Acayip Matematik; eğlenceli hareketli sayfalar, çıkartma sayfaları, ödül yıldız çıkartmaları, kazı-öğren sayfaları gibi farklı aktivitelerle eğlenceli hâle getirildi.

Kitap için App Store ve Google Play’de uygulamamız bulunmaktadır. Bu uygulama ile hareketli sayfalara ve cevap anahtarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kitabın arkasındaki karekodları okutmanız yeterlidir.

Kitabımız akıllı tahtalara uygun şekilde hazırlanmıştır. Ürünü satın aldıktan sonra; Hesabım -> İndirmeler sayfasından, akıllı tahtalara uygun PDF dosyasını indirebilirsiniz.

KAPLUMBAĞA TERİ

Okul öncesi dönemde çocuklar fiziksel özelliklerinin yanı sıra yeteneklerinin ve yetenekleri olmayan konuların da farkına varırlar. Bunları yaşayarak biçimlendirirler.

Bu hikayede de; çocukların yeteneklerini keşfetme sürecinde karşılaştıkları duygusal durumlar ve bunlarla baş etme yolları, doğru ebeveyn tutumlarına yönelik konular ele alınmıştır.

PANİK ANI

Bazen olayları tam olarak anlayıp dinlemeden harekete geçmemiz her şeyin karışmasına sebep olabilir. Hikâyede de Zuzi gökyüzünde bir şey görür ve panikle kelebek Piti’ye haber verir. Kelebek Piti’de olanları panikle arkadaşlarına aktarır. Ormanda büyük bir kargaşa çıkar. Okuyalım bakalım, neler olmuş?

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

“Evde Kal Türkiye – 1” için ilk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Avantajlı!

İndirim!

Evde Kal Türkiye – 2

350.00 
İndirim!

Evde Kal Türkiye – 3

460.00