Çoğalan Sevgi ( Tohumlu Kitap)

120.00 

Kategoriler:

1 çınar anısına 100.000 çınar ekiyoruz!

Mustafa Kemal ATATÜRK ” Biz doğayı korursak o da bizi korur” diyerek insanların doğaya olan sevgisini ve dikkatini korumaya çalışmıştır.

Ulu Önder ATATÜRK, bu düşüncesini dünyada benzeri olmayan bir olayla hayata geçirmiştir.

Bir çınar ağacının dalının bile zarar görmemesi için kısıtlı imkan olan zamanlarda bir köşkün yürütülmesini emretmiştir.

Sizler de ‘Büyük liderler fikirleri ve sevdaları ile yaşatılırlar.” düşüncesinden hareketle yıllardır süregelen bu projenin parçası olmak ve 100.000 çınar tohumunun toprakla kavuşmasına destek olmak için Tohumlu Çoğalan Sevgi kitabını temin edin.

Çoğalan Sevgi kitabı içeriğinde, Yürütülen Köşkün Hikayesi, yıllar evvel yaşanan olaya şahitlik eden  çınar ağacı tarafından anlatılmaktadır.

Bu özel kitapta uygun yerlere kendi adınızı, öğretmeninizin adını ve okulunuzun adını ekleyerek, ektiğiniz çınar ağacı tohumunun 1 yıl sonra fotoğrafını çekerek kişisel bir çalışma haline getirmiş olacaksınız.

Ayrıca, bu projenin instagram adresinden ekilen çınar ağacı tohumu sayısını elde ederek kaç çınar ağacı tohumu ekildiğini takip edebileceksiniz.

Değerli eğitimciler ve ebeveynler! Çoğalan Sevgi projesine katılarak 100.000 çınar ağacı tohumunu toprakla kavuşturmamıza destek olacak ayrıca çocukların küçük yaşlarda edinmesini beklediğimiz ‘Atatürk’ü Anlamak ve Doğayı Koruma’ becerilerini kazandırmış olacaksınız.

Haydi çocuklar! Eğitimciler ve Ebeveynler!  ”1 Çınar Anısına 100.000 Çınar Ekiyoruz” projesine siz de katılın.

 

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

“Çoğalan Sevgi ( Tohumlu Kitap)” için ilk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir