Cim And Cimcime Preschool Activity Book – İngilizce Eğitim Seti

Yapılan araştırmalar; yabancı dil eğitiminin okul öncesi dönemde başlamasının çocukların bilişsel ve dil gelişimini, kültürel farklılıkları daha kolay kavramalarını, erken yaşlarda kazanılan yabancı dilin daha kalıcı olduğunu ortaya koymaktadır. Mor Elma Yayıncılık olarak okul öncesi dönemde yabancı dil eğitiminin desteklenmesi için uzman ekip kadrosu ile “Cim and Cimcime English Preschool” isimli okul öncesi İngilizce eğitim seti hazırlamıştır.

Okul öncesi İngilizce eğitim setimizin içeriğinde;

Bir adet 86 sayfadan oluşan tüm temel konuları içeren Cim and Cimcime English Activity Book çalışma kitabı, bir adet Cim and Cimcime Preschool Coloring Book boyama kitabı, 84 adet İngilizce kelime öğrenme kartı, bir adet EnGo oyunu yer almaktadır. Cim and Cimcime English Preschool Activity Book ile okul öncesi çocuklarının temel düzeyde İngilizce kelimeleri kavramaları, İngilizce basit cümleler kurabilmeleri, İngilizce diline farkındalık geliştirmeleri amaçlanmaktadır.

Hazırlanan eğitim setinde kullanılan yönergeler sembolleştirilerek çocukların kolayca uygulamaya geçmesi sağlanmaktadır. Dinlenme, dokunarak gösterme, boyama, yapıştırma, eşleştirme, çizgi çalışmaları ve oyunlarla eğlenceli hale getirilerek çocukların aktif katılımları sağlanmaktadır. Boyama kitabı; çalışılmış olan üniteler ile ilgili çocuğun öğrendiği kelimeleri eğlenerek tekrar etmesini sağlamaktır. 84 adet İngilizce sözcük kartlarının amacı; yeni kelimeleri eğlendirerek tekrar ettirmektir. İngilizce kelime kartları çalışma kitabında yer alan ünitelere göre hazırlanmıştır. Eğitimci üniteleri işledikçe öğrenilen yeni kelimeleri bu kartları kullanarak tekrar ettirebilir. Kartlarla çalışılırken, çocukların aktif katılımı sağlanarak eşleştirme, gösterilen kartı bulma ve İngilizce karşılığını söyleme, İngilizcesi söylenen sözcüğün görselini bulma vb. oyunlarla eğlenceli hale getirebilir. Cim and Cimcime English Preschool seti içeriğinde ayrıca bir adet EnGo isimli oyun seti yer almaktadır. EnGo oyunu Mor Elma Yayıncılık uzman ekip kadrosu tarafından Cim and Cimcime English Preschool seti için özel olarak hazırlanmıştır. EnGO ile okul öncesi çocukların İngilzce öğrenirken eğlenmelerini ve yabancı dil öğrenmeye karşın olumlu duygular beslemelerini sağlar. Her oyunun olduğu gibi EnGo’nun da bazı basit oyun kuralları vardır. EnGo’nun nasıl oynanacağı EnGo oyun yüzeyinin arkasında yer almaktadır.

Cim and Cimcime English Preschool eğitim setinin tüm okul öncesi çocuklara ve eğitimcilere faydalı olmasını dileriz.

750.00 

Stok kodu: MEY0126191095 Kategoriler: ,
ISBN

978-605-69323-0-4

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

“Cim And Cimcime Preschool Activity Book – İngilizce Eğitim Seti” için ilk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.