Evde Kal Türkiye – 3

(3 müşteri incelemesi)

Evde Kal Türkiye!
Sen evde kal diye biz sana geliyoruz! Kitap isimlerinin üstüne tıklayarak kitap hakkında bilgi alabilirsiniz. Paket içerisindeki kitaplar:

Bi’ Acayip Matematik 1 (Aktivite Kitabı)
Bi’ Acayip Matematik 2 (Aktivite Kitabı)
Bi’ Acayip Tatil 2(Aktivite Kitabı)
Bi’ Acayip Okuma Yazma Hazırlık 1 

Bi’ Acayip Okuma Yazma Hazırlık 2
Dikkat Kodlama Algoritma Kitabım 1
Dikkat Kodlama Algoritma Kitabım 2

Toplam 7 adet Aktivite Kitabı!

250 ₺

200.00 

Kategoriler:
Yaş

4, 5, 6, Okul Öncesi Öğrencileri

Bİ' ACAYİP MATEMATİK

Bi Acayip Matematik kitapları ile çocuğunuz tüm temel matematik becerilerini kazanacak, hem eğlenecek hem de öğrenecek!
Kitapta; ritmik sayma, sabit sayı ilkesi, çoklu sayma, miktar değişmezliği, soyutlama, örüntüler, sınıflandırma, karşılaştırma, ilave etme, geri sayma, nesne sayma, ayırma ve atma vb. birçok temel becerilerin çalışabileceği sayfalar bulunmaktadır.

Bi Acayip Matematik; eğlenceli hareketli sayfalar, çıkartma sayfaları, ödül yıldız çıkartmaları, kazı-öğren sayfaları gibi farklı aktivitelerle eğlenceli hâle getirildi.

Kitap için App Store ve Google Play’de uygulamamız bulunmaktadır. Bu uygulama ile hareketli sayfalara ve cevap anahtarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kitabın arkasındaki karekodları okutmanız yeterlidir.

Kitabımız akıllı tahtalara uygun şekilde hazırlanmıştır. Ürünü satın aldıktan sonra; Hesabım -> İndirmeler sayfasından, akıllı tahtalara uygun PDF dosyasını indirebilirsiniz.

Bİ' ACAYİP TATİL

Çocuğunuz hem öğrenecek hem de eğlenecek!
Okul öncesi öğrencileri için eğlenceli ve bol aktiviteli tatil kitabı! İçerisinde; birçok kavram ile zenginleştirilmiş, boyama, çizme ve eşleştirme çalışmaları bulunmaktadır.

DİKKAT KODLAMA ALGORİTMA

Bu kitap; okul öncesi çocuklarının, fikirlerini gerçeğe dönüştürme yeteneği ile onların hayat akışına ayak uydurmalarına yardımcı olur. Okul öncesi çocukları, bu uygulamaları yaparken, kendilerini yetenekli olarak görmeye başlar ve özgüvenleri artar. Kodlama dikkat becerilerini, karar verme yeteneğini, problem çözme ve mantıksal düşünme becerilerini geliştirir.

Algoritma Nedir?

Algoritma, bir problemin tespitinden çözümüne kadar yapılması gerekenleri adım adım tanımlamaktır; yani plan yapmaktır. Normal şartlarda ne kadar iyi bir plan yaparsak, sonuçlar o kadar başarılı olacaktır. Çıkabilecek sorunlar öngörmek, bu durumlara göre alternatif oluşturmak, algoritmanın işlevleri arasında yer almaktadır.

Kodlama Nedir?

Kodlama ise hazırladığımız algoritmayı, bilgisayarın anladığı şekilde bilgisayara aktarmaktır. Kodlama aslında hayattan türetilmiştir ve insana, farklı durumlar karşısında nasıl düşüneceğini öğretmede yardımcı olmaktadır.

Bİ' ACAYİP OKUMA YAZMA

Bi’ Acayip Okuma Yazma Hazırlık kitaplarında; ifade edici dil, el-göz koordinasyonu, çizgi çalışmaları, ses çalışmaları, alıcı dil becerileri, görsel kopyalama, görsel dikkat, görsel ayırt etme, dinleme becerileri, bilmece, okuma-yazma ön beceriler ve fonolojik farkındalık çalışmaları bulunmaktadır.

Çocuğunuz hem eğlenecek hem de öğrenecek!

3Evde Kal Türkiye – 3 için inceleme

 1. Avatar

  Yıldız

  Merhaba kaç yaş için olduğunu göremedim yardımcı olursaniz sevinirim

  • Mor Elma Yayıncılık

   Mor Elma Yayıncılık (store manager)

   Merhaba, 4-6 yaş içindir.

 2. Avatar

  FATMA NUR CEYLAN (doğrulanmış kullanıcı)

  Set çok güzel ama ürün altına kitap içeriğiyle ilgili biraz daha açıklama yapılırsa daha iyi olur ben anasınıfına giden kızım için aldım çok basit geldi. Daha ayrıntılı bilgi görebilseydim farklı bir ürün daha uygun olabilirdi. Ona basit geldigi icin nerdeyse 2 günde 1 kitap bitirdik yinede çıkartmalar ve hareketli sayfalar çok eğlenceli oluyor.

  • Mor Elma Yayıncılık

   Mor Elma Yayıncılık (store manager)

   Merhaba,
   Yorumunuz için teşekkürler.
   Açıklama kısmında yazan ürünlerin üstüne tıkladığınızda, ürünlerin kendi sayfalarına ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 3. Avatar

  Melek Özge Ç. (doğrulanmış kullanıcı)

İnceleme ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir